خرید فروش خانه، آپارتمان، زمین و ویلا و رهن و اجاره انواع ملک در سراملک

سراملک

سراملک در سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه های مختلفی همچون خرید و فروش، رهن و اجاره، پیش فروش آپارتمان و فروش انواع زمین، باغ، ویلا، خانه ویلایی، ، مغازه و ... آغاز کرده است و با توجه به چشم اندازی که برای خود متصور است در نظر دارد در آینده نزدیک خدمات وسیع تری به همشهریان و هموطنان عزیز ارائه دهد .
جناب آقای مهندس کاویان به عنوان مدیر عامل و صاحب امتیاز وبسایت سراملک ابتدای فعالیت خود را از نیمه اول دهه ۷۰ به عنوان مشاوره در کلیه زمینه های ملکی از جمله کارشناسی ملک و سپس مشاوره خرید و فروش و رهن و اجاره در اصفهان آغاز کردند و طی سالها تجربه در این زمینه و ارائه خدمات متنوع، تصمیم به راه اندازی وب سایت سراملک نمودند تا از این راه بتوانیم خرید و فروش انواع آپارتمان، خانه ویلایی، زمین و منزل کلنگی، ویلا و باغ و... و رهن و اجاره کلیه املاک را به مرحله اجرا در بیاوریم و تمامی کاربران وب سایت سراملک بتوانند املاک خود را به راحتی و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای ثبت کنند و با خیالی آسوده و امن از بابت اطلاعاتی که در این وب سایت امین قرار داده اند، خدمات فوق العاده ای را دریافت کنند. سهل الوصول ترین راه ممکن برای خرید و فروش، رهن و اجاره و پیش فروش انواع آپارتمان و فروش خانه ویلایی، زمین، مغازه و ... در اصفهان ورود به وب سایت سراملک و استفاده از امکانات حرفه ای و بستر مناسب این وب سایت است. حقیقتا چه چیزی آرامش بخش تر از این است که در جهان پر ازدحام و مملو از استرس کنونی، آدمی در خانه خود با آسودگی خیال و فراغ بال به بررسی انتخاب های مختلفش بپردازد و نتیجه مورد نظرش را به دست آورد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برنامه های سراملک در آینده: برنامه های سراملک در آینده:
-گسترش معاملات املاک از استان اصفهان به سراسر ایران
-ارائه نقشه هوایی املاک شما
-ارائه دقیق ترین موارد مربوط به املاک مشتریان همراه با عکس و توضیحات واضح، شفاف و کافی
-ارائه قیمت دقیق کارشناسی انواع آپارتمان، خانه ویلایی، مغازه، باغ، ویلا، زمین و ...
-خط بطلان کشیدن بر تصور و فرضیه ی موجود در باب رکود معاملات ملکی در اصفهان
-بستر سازی مناسب برای انجام منصفانه ترین، راحت ترین و سریع ترین معاملات ملکی در اصفهان
* تیم متخصص سراملک با رفتار حرفه ای، تعهد اخلاقی و احترام قلبی همراه شما کاربران گرامی خواهد بود از همان هنگامی که تصمیم به خرید و فروش یا رهن و اجاره بگیرید تا زمان به سرانجام رسیدن معاملات.*
تمامی حقوق این سایت متعلق به سراملک می باشد